4
5 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
מוסך רווה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
072-3297915
 
 
מספר
מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
מוסך רווה, מוסך ומרכז שירות לרכב המתמחה בסוזוקי , מורשה מטעם משרד התחבורה,קיים מאז 1979 ומאז מספק שירות ללקוחות רבים בחיפה והסביבה.
 

אצלנו הבטיחות שלכם היא לפני הכול

 
אנחנו מאמינים שכשאתם נותנים לנו את הרכב שלכם כדי שנטפל לכם בו, הוא חייב לצאת מכאן פיקס. זה חשוב לא רק למען שביעות הרצון שלכם, אלא בראש ובראשונה למען הבטיחות שלכם, ושל האנשים שיקרים לכם מכל.

לשם כך אנחנו מעמידים לרשותכם אנשי מקצוע עם למעלה מ- 30 שנות ניסיון בתחום. אנשים שהם אחראים, מיומנים ומקצועיים, שמתמחים בטיפול ברכבי סוזוקי. כולם עובדים בהתאם לתקנים הבטיחות המחמירים ביותר, כולל תו תקן 9000 ISO, ובהתאם לדרישות משרד התחבורה.
 

האיכות לא באה על חשבון השירות

 
עצם העובדה שהעסק שלנו, בניהולו ובבעלותו של שחאדה- רוחאנה, פעיל כבר יותר מ -33 שנה, מעידה על כך שהשירות הוא נושא שקרוב מאוד ללב שלנו. חשוב לנו להעניק לכם שירות אמין, מקצועי ואיכותי, כי אנחנו יודעים שזה המפתח ליצור לקוחות מרוצים, שגם חוזרים וגם ממליצים עלינו לחברים.

אנחנו מקבלים לעתים קרובות מכתבי תודה והמלצות, ויש לא מעט לקוחות שמספרים לנו שהם לא מחליפים את הסוזוקי שלהם רק כי הם לא רוצים להחליף מוסך. יש לנו גם לקוחות שמספרים לנו שהם מביאים אלינו את הילדים ואפילו את הנכדים עם הסוזיקי שלהם, מרוב זה שהם מרוצים. בשבילנו – אין דבר שיותר מספק מלשמוע את זה.
 
הצטרפו עוד היום למעגל לקוחותינו המרוצים, ותיהנו גם אתם משירות ברמה הגבוהה ביותר. לפרטים התקשרו: 072-3297915
 
 
מרכז שרות רווה סוזוקי
 
 
 
מוסך רווה
 
 
 
מרכז שרות סוזוקי
 
 
 
טיפול בתקלות